HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Bozulabilir gıdaların muhafazası ve endüstriyel soğutma sistemleri üzerinde uzmanlaşan El-SO Makina, 25 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörde ki dinamizmi yüksek şirketler arasında yer almaktadır.

Misyonumuz

EL-SO MAKİNA Öncelikli hedefin müşterilerinin güvenini kazanmak olduğuna inanan bilgili, sorumluluk sahibi ve geniş bir kadro ile başarısını ve bilgi birikimini her geçen gün bir üst basamağa taşımaktadır.

Kalitemiz

Günümüz teknolojisiyle sektörlerinde büyüyen ve gelişen müşterilerimizin, işletmelerine yapacakları yatırımlara özel, endüstriyel ve standart ürünlerle çözümler üretmeye devam edeceğiz.

İlkelerimiz

  • Dürüstlük, Güvenilirlik, Sorumluluk
  • Kalite ve Sonuç Odaklılık
  • Estetik ve Ergonomik tasarım
  • Teknolojik ve İnovatif Çözümler
  • Çevreye karşı sorumluluk bilinci
  • Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti
  • Yenilikçilik ve Değişime Açıklık

ELSO Makina Sogutma Sanayi Tic. Ltd. Sirketleri

Sektörde 25 yılı aşkın deneyime sahip kadrosu ile Endüstriyel soğutma sektöründe faaliyetlerine başlamış firmamız kısa bir sürede ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde birçok başarılı projeye imza atmıştır. Soğutma tekniğinde sürekli olarak artış gösteren müşteri talepleri geleceğe yönelik tasarlanmış ürünleri gerekli kılmaktadır. Müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ekoloji ve ekonomi arasında optimal uyumu baz alarak, optimum soğutma gücü, düşük gürültü seviyeleri, az işletme giderleri Enerji Soğutma olarak imalat ve teknolojik kriterlerimizi oluşturmaktadır. Enerji Soğutma 'toplam kalite yönetimi'ni gerçekleştirmeye odaklanmış kalifiye işgücü ve uzman mühendis kadrosuyla, sektörün liderleri arasındaki konumunu her geçen gün pekiştirmekte, pazar payını artırmaktadır.